ARAMA
ARA
Akademi Nisa ve Akademi Genç’te Yeni Dönem Başlıyor! Akademi Nisa ve Akademi Genç’te Yeni Dönem Başlıyor!
Ümraniye Belediyesi eğitim ile ilgili faaliyetlerini sürdürüyor. Hanımlara yönelik “Akademi Nisa” ve gençlere yönelik “ Akademi Genç” derslerinin yeni dönemleri başlıyor.

Ümraniye Belediyesi eğitim ile ilgili faaliyetlerini sürdürüyor. Hanımlara yönelik “Akademi Nisa” ve  gençlere yönelik “ Akademi Genç” derslerinin yeni dönemleri başlıyor.

Her yaştan ve her gruptan vatandaşın eğitimini önemseyen Ümraniye Belediyesi, 10 haftalık eğitim programları Akademi Nisa ve Akademi Genç’in yeni dönemlerini başlatıyor. Devam zorunluluğu olan ve eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilen Akademi Nisa ve Akademi Genç programlarında edebiyat, tarih, siyaset, kültür, sanat, sosyoloji, psikoloji, dinler tarihi, İslam tarihi, ekonomi gibi geniş bir yelpazede dersler verilecek.

“Akademi Nisa” dersleri 19 Şubat Pazartesi günü Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi’nde saat 13.30’da, “Akademi Genç” dersleri ise 20 Şubat Salı günü Cemil Meriç Gençlik ve Kültür Merkezi’nde saat 19.00’da başlayacak.

Akademi Nisa ve Akademi Genç eğitimlerinin yeni dönemlerinde derslere katılmak isteyen vatandaşların 443 56 00/ 1137-1184 ya da 444 98 22 numarasını arayarak kayıt yaptırmaları gerekiyor.

 

Tarih : 08 Şubat 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari