ARAMA
ARA
Akademi Nisa’nın Bu Haftaki Konuğu Prof. Dr. Ömer Faruk Harman’dı Akademi Nisa’nın Bu Haftaki Konuğu Prof. Dr. Ömer Faruk Harman’dı
Ümraniye Belediyesinin paket eğitim programlarından Akademi Nisa’nın bu haftaki konuğu Prof. Dr. Ömer Faruk Harman oldu.

Ümraniye Belediyesinin paket eğitim programlarından Akademi Nisa’nın bu haftaki konuğu Prof. Dr. Ömer Faruk Harman oldu.

Eğitim ve kültür faaliyetleriyle ilçedeki her yaştan vatandaşa hitap eden Ümraniye Belediyesi, Ümraniyeli hanımları birbirinden değerli hoca ve akademisyenle buluşturmaya devam ediyor. Öne çıkan eğitim faaliyetlerinden olan Akademi Nisa’nın 3. haftasında Kudüs’ün Kadim Tarihi konuşuldu. Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen derslere, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir ve çok sayıda Ümraniyeli hanım katıldı.

Kudüs'ün ilkçağ'dan modern dönemlere tarihini safha safha ele alan Prof. Dr. Ömer Faruk Harman, Kudüs’ün önemine değinerek, katılımcıların sorularını yanıtlamasının ardından program son buldu.

Tarih : 05 Mart 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari