ARAMA
ARA
Akit Gazetesi Yazarı Osman Atalay, Ümraniye’de Lise Öğrencileriyle Buluştu Akit Gazetesi Yazarı Osman Atalay, Ümraniye’de Lise Öğrencileriyle Buluştu
Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla, Ümraniye Anadolu Lisesi öğrencilerini Akit Gazetesi Yazarı Osman Atalay ile bir araya getirdi.

Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla, Ümraniye Anadolu Lisesi öğrencilerini Akit Gazetesi Yazarı Osman Atalay ile bir araya getirdi.

Alanında önemli isimlerin öğrencilerle bir araya getirilmesinin amaçlandığı Kültür-Sanat Okulda Başlar programları tüm hızıyla devam ediyor. Ümraniye Belediyesinin yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün de destekçisi olduğu programlarda öğrenciler önemli yazarlar ve alanında uzman olan isimlerle bir araya geliyor. Programlar kültürel ve sanatsal çalışmalar noktasında farkındalık oluşturarak, öğrencilerin önemli isimlerle bir araya gelmesine imkân sağlıyor. Bu kapsamda, öğretmenler ve öğrencilerin katıldığı seminerde Akit Gazetesi Yazarı Osman Atalay, mazlum İslam coğrafyasını anlattı. Suriye de 7 yıldır devam eden savaşın mağdurlarına, Türkiye tarafından yardımların devam ettiğini söyledi. Geçmiş tarihten bu yana Türkiye’nin halkının cömertliği, yardımseverliği ve misafirperverliğinin tarihe not düşüldüğünü belirten Atalay, yaşanmış hadiselere değinerek, öğrencilerin sorularını yanıtladı.  

Ümraniye Belediyesi Kültür Sanat Okulda Başlar programlarını her ay farklı okullarda, farklı konularla düzenlemeye devam edecek. 

Tarih : 08 Şubat 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari