ARAMA
ARA
Araştırmacı-Yazar Yusuf Tosun Öğrencilerle Ümraniye’de Bir Araya Geldi Araştırmacı-Yazar Yusuf Tosun Öğrencilerle Ümraniye’de Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Ümraniye Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini Araştırmacı-Yazar Yusuf Tosun ile bir araya getirdi.

Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Ümraniye Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini Araştırmacı-Yazar Yusuf Tosun ile bir araya getirdi.

Ümraniye Belediyesi Kültür-Sanat Okulda Başlar programları tüm hızıyla devam ediyor. Öğrenciler, bu programlar sayesinde önemli yazarlar ve alanında uzman olan isimlerle bir araya gelme fırsatı buluyor.

Bu bağlamda öğrencilerle Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde bir araya gelen Araştırmacı-Yazar Yusuf Tosun, Mehmet Akif Ersoy’un en önemli eserlerinden olan İstiklal Marşı, Çanakkale Şehitlerine şiirleri ile Safahat adlı şiir kitabı hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Yusuf Tosun, Mehmet Akif Ersoy’un hayatı, şahsiyeti, yaşadığı dönem ve içinde bulunduğu şartları da anlatarak, öğrencilerin sorularını yanıtladı.

 

 

 

 

Tarih : 05 Mart 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari