ARAMA
ARA
Avukat Gülden Sönmez Öğrencilerle Ümraniye’de Buluştu  Avukat Gülden Sönmez Öğrencilerle Ümraniye’de Buluştu
Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Ümraniye Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi öğrencilerini Avukat Gülden Sönmez ile bir araya getirdi.

Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Ümraniye Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi öğrencilerini Avukat Gülden Sönmez ile bir araya getirdi.

Ümraniye Belediyesi Kültür-Sanat Okulda Başlar programları tüm hızıyla devam ediyor. Öğrenciler, bu programlar sayesinde önemli yazarlar ve alanında uzman olan isimlerle bir araya gelme fırsatı buluyor. Bu bağlamda öğrencilerle Ümraniye Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi’nde bir araya gelen Av. Gülden Sönmez, “İyi Gençlerin Güzel İşleri” başlığı altında, “Türkiye, insani yardım konusunda dünyada parmakla gösterilen ülkelerden biri haline geldi. Gerek mültecilere kucak açmamız, gerekse dünyanın neresinde olursa olsun, zulme uğramış insanlara insani yardımı anında ulaştırma çabamız, bizim merhameti öğütleyen köklerimizden gelen bir çağrıdır. Son yıllarda ülkemizde gençlerin insani yardım konusunda aralarında ekipler kurmaları, ellerini uzatabildikleri her yere ulaşabilmek için çabalamaları dikkatlerden kaçmıyor. Her alanda ihtiyaç duyanlara el uzatan bir gençlik yetişiyor” diyerek gençlerin iyi ve işlerini değerlendirdi.

Tarih : 26 Şubat 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari