ARAMA
ARA
Klinik Psikolog Dr. Faruk Öndağ Ümraniyeli Öğrencilerle Bir Araya Geldi  Klinik Psikolog Dr. Faruk Öndağ Ümraniyeli Öğrencilerle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi’nin kültür-sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği söyleşi programında Klinik Psikolog Dr. Faruk Öndağ, gençlerle bir araya gelerek “Motivasyonu” anlattı.

Ümraniye Belediyesi’nin kültür-sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği söyleşi programında Klinik Psikolog Dr. Faruk Öndağ, gençlerle bir araya gelerek “Motivasyonu” anlattı.

Kültürden sanata, eğitimden spora birçok dalda başarılı çalışmalara imza atan Ümraniye Belediyesi, vatandaşları birbirinden güzel ve verimli etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor. Her sezon, Ümraniyelileri yeni isimlerle tanıştıran Ümraniye Belediyesi; Motivasyon konusu ile Klinik Psikolog Dr. Faruk Öndağ’ı ağırladı.

Cemil Meriç Gençlik Eğitim ve Kültür Merkezi’nde vatandaşların ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiği programda Faruk Öndağ, motivasyonun başarı üzerindeki etkisine dikkat çekerek, öğrencilere konuyla ilgili tavsiyelerde bulundu. Sınavlarda başarılı olmanın sırrının çok ders çalışmak olmadığını, konsantre olmanın yeterli olduğunu söyleyen Öndağ, “Herkes üniversite okuyacak diye bir şart yok ama herkes yaptığı işi sevmeli ve kendisine bunun için bir program yapmalı. Çünkü hedefe odaklanmak ve ne istediğini bilmek beraberinde motivasyonu getirir” diyerek dinleyicilerin sorularını yanıtladı.

Tarih : 08 Mayıs 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari