ARAMA
ARA
Kültür Sanat Okulda Başlar Programının Bu Haftaki Konuğu Prof. Dr. Nurullah Genç Oldu  Kültür Sanat Okulda Başlar Programının Bu Haftaki Konuğu Prof. Dr. Nurullah Genç Oldu
Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programlarına devam ediyor. Bu kapsamda Namık Kemal Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğrenciler, Prof. Dr. Nurullah Genç ile buluştu.

Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programlarına devam ediyor. Bu kapsamda Namık Kemal Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğrenciler, Prof. Dr. Nurullah Genç ile buluştu.

Ümraniye Belediyesi, ilçedeki vatandaşları zengin içerikli kültür ve eğitim etkinlikleriyle buluşturmaya devam ediyor. Ümraniye’deki öğrencilere kendi okullarında seminer dinleme fırsatı sunan ve Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen Kültür Sanat Okulda Başlar programları, alanında uzman birçok hoca ve akademisyenin katılımıyla sürüyor. Bu kapsamda Prof. Dr. Nurullah Genç, Ümraniyeli lise öğrencileriyle bir araya geldi.

Nurullah Genç, “Hayatımıza Değen Sanat” başlığı altında, İnsan hayatı iyi, doğru ve güzel’in arayışı içinde geçer. Sanat da, insanın hayatının her anında aradığı güzel’in, çeşitli formlarda ifade biçimidir. Bu sebeple hayatımızın içindedir sanat. Biz, şiirle büyüyen, şiirle genişleyen, şiirle nefes alan ve şiirle düşünen bir toplumuz. Bu anlamda şiir bizim hayatımızın vazgeçilmezidir” dedi ve öğrencilerin sorularını yanıtlayarak semineri noktaladı.

Ümraniye Belediyesi Kültür Sanat Okulda Başlar programlarıyla, birbirinden değerli hocaları öğrencilerle buluşturmaya devam edecek.

 

 

 

Tarih : 08 Şubat 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari