ARAMA
ARA
Kültür Sanat Okulda Başlar Programının Konukları Selçuk Eraslan ve Neyzen Hüseyin Avnî Özaydın Oldu  Kültür Sanat Okulda Başlar Programının Konukları Selçuk Eraslan ve Neyzen Hüseyin Avnî Özaydın Oldu
Ümraniye Belediyesi Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Fatih İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini “Türk Müziğinin Genç Ustaları ile Söyleşi ve Dinleti” başlığı altında Selçuk Eraslan ve Neyzen Hüseyin Avnî Özaydın ile bir araya getirdi.

Ümraniye Belediyesi Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Fatih İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini “Türk Müziğinin Genç Ustaları ile Söyleşi ve Dinleti” başlığı altında Selçuk Eraslan ve Neyzen Hüseyin Avnî Özaydın ile bir araya getirdi.

Alanında önemli isimlerin öğrencilerle bir araya getirilmesinin amaçlandığı Kültür-Sanat Okulda Başlar programları tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Fatih İmam Hatip Ortaokulu’nda Selçuk Eraslan ve Neyzen Hüseyin Avnî Özaydın öğrencilerle buluştu.

“Türk Müziğinin Genç Ustaları ile Söyleşi ve Dinleti” isimli programda Türk müziğinin genç ustaları ile geleceğin ustaları buluştu. Öğrencilere; Türk müziği ve enstrümanları tanıtılarak müzik ve ona bağlı diğer meseleler de anlatıldı. Öz kültürümüzün devamlılığını sağlayabilmek için müziğimizi ve onu oluşturan parçalar paylaşıldı. Öte yandan öğrencilere “Ney” enstrümanı etraflıca tanıtıldı.

Tarih : 20 Kasım 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari