ARAMA
ARA
Prof. Dr. Ömer Faruk Harman Ümraniyelilerle Bir Araya Geldi Prof. Dr. Ömer Faruk Harman Ümraniyelilerle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi’nin kültür-sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği söyleşi programında Prof. Dr. Ömer Faruk Harman gençlerle bir araya gelerek, “Tarihi Süreçte Kudüs Medeniyeti”ni anlattı.

Ümraniye Belediyesi’nin kültür-sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği söyleşi programında Prof. Dr. Ömer Faruk Harman gençlerle bir araya gelerek, “Tarihi Süreçte Kudüs Medeniyeti”ni anlattı.

Kültürden sanata, eğitimden spora birçok dalda başarılı çalışmalara imza atan Ümraniye Belediyesi, vatandaşları birbirinden güzel ve verimli etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor. Her sezon, Ümraniyelileri yeni isimlerle tanıştıran Ümraniye Belediyesi; Medeniyet Konuşmaları konusu ile Prof. Dr. Ömer Faruk Harman’ı ağırladı. Vatandaşların ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiği program Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşti.

Tarihi Süreçte Kudüs Medeniyeti konulu semineriyle Harman, “Kudüs'ün milattan önceki tarihinden 1917 yılında İngiliz mandasına kadar başından geçen olayları anlatarak, Kudüs'ün bugün dahi öneminden hiçbir şey kaybetmediğine dikkat çekerek” semineri noktaladı.

Tarih : 11 Ocak 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari