ARAMA
ARA
Tarihçi-Yazar Dr. Ahmet Anapalı Lise Öğrencileriyle Ümraniye’de Buluştu Tarihçi-Yazar Dr. Ahmet Anapalı Lise Öğrencileriyle Ümraniye’de Buluştu
Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Ümraniye Anadolu Lisesi öğrencilerini Tarihçi-Yazar Dr. Ahmet Anapalı ile bir araya getirdi.

Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Ümraniye Anadolu Lisesi öğrencilerini Tarihçi-Yazar Dr. Ahmet Anapalı ile bir araya getirdi.

Alanında önemli isimlerin öğrencilerle bir araya getirilmesinin amaçlandığı Kültür-Sanat Okulda Başlar programları tüm hızıyla devam ediyor. Ümraniye Belediyesinin yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün de destekçisi olduğu programlarda öğrenciler önemli yazarlar ve alanında uzman olan isimlerle bir araya geliyor. Programlar kültürel ve sanatsal çalışmalar noktasında farkındalık oluşturarak, öğrencilerin önemli isimlerle bir araya gelmesine imkân sağlıyor. Bu kapsamda öğretmenler ve öğrencilerin katıldığı seminerde Tarihçi-Yazar Dr. Ahmet Anapalı, “Sultan II. Abdülhamid’i Anlamak”ı anlattı. Anapalı, “II Abdulhamit’in; hayatı, şahsiyeti ve o devirde yaşanan önemli hadiselerden bahsederek öğrencilerin sorularını yanıtladı. 

Tarih : 12 Şubat 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari