ARAMA
ARA
Tarihçi-Yazar Dr. Ahmet Anapalı Ortaokul Öğrencileriyle Ümraniye’de Buluştu  Tarihçi-Yazar Dr. Ahmet Anapalı Ortaokul Öğrencileriyle Ümraniye’de Buluştu
Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla, Fatih İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini Tarihçi-Yazar Dr. Ahmet Anapalı ile bir araya getirdi.

Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla, Fatih İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini Tarihçi-Yazar Dr. Ahmet Anapalı ile bir araya getirdi.

Alanında önemli isimlerin öğrencilerle bir araya getirilmesinin amaçlandığı Kültür-Sanat Okulda Başlar programları tüm hızıyla devam ediyor. Ümraniye Belediyesinin yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün de destekçisi olduğu programlarda öğrenciler önemli yazarlar ve alanında uzman olan isimlerle bir araya geliyor. Programlar kültürel ve sanatsal çalışmalar noktasında farkındalık oluşturarak, öğrencilerin önemli isimlerle bir araya gelmesine imkân sağlıyor. Bu kapsamda Fatih İmam Hatip Ortaokul Müdürü İsmail Yıldırım, öğretmenler ve öğrencilerin katıldığı seminerde Tarihçi-Yazar Dr. Ahmet Anapalı, Sarıkamış’ı anlattı. O dönemde yaşanan hadiselerden bahsederek, öğrencilerin sorularını yanıtladı.  

Ümraniye Belediyesi Kültür Sanat Okulda Başlar programlarını her ay farklı okullarda, farklı konularla düzenlemeye devam edecek. 

 

Tarih : 11 Ocak 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari