ARAMA
ARA
Tiyatrocu Hüseyin Goncagül Öğrencilerle Ümraniye’de Bir Araya Geldi Tiyatrocu Hüseyin Goncagül Öğrencilerle Ümraniye’de Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Dudullu İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini Tiyatrocu Hüseyin Goncagül ile buluşturdu.

Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Dudullu İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini Tiyatrocu Hüseyin Goncagül ile buluşturdu.

Ümraniye Belediyesi Kültür-Sanat Okulda Başlar programları tüm hızıyla devam ediyor. Öğrenciler, bu programlar sayesinde önemli yazarlar ve alanında uzman olan isimlerle bir araya gelme fırsatı buluyor.

Bu bağlamda öğrencilerle Dudullu İmam Hatip Ortaokulu’nda bir araya gelen Hüseyin Goncagül, İmam Hatipli Olmak’ı anlattı. Goncagül, 1967’de başladığı dönemin ilk ve tek imam hatip okulu İstanbul İmam Hatip yıllarını günümüz Türkiyesi’nin kaderinde oynadığı rolleri, örneklemelerle etraflıca anlattı. Programını slayt gösterimiyle devam ettiren Goncagül, öğrencilerin sorularını yanıtlayarak semineri noktaladı.

Tarih : 11 Nisan 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari