ARAMA
ARA
Ümraniye Belediyesi Stajyerleri Gazeteci – Yazar Abdurrahman Dilipak’ı Dinledi Ümraniye Belediyesi Stajyerleri Gazeteci – Yazar Abdurrahman Dilipak’ı Dinledi
Ümraniye Belediyesi, stajyer olarak görev yapan öğrencilere verdiği eğitimlere Gazeteci - Yazar Abdurrahman Dilipak ile devam etti.

Ümraniye Belediyesi, stajyer olarak görev yapan öğrencilere verdiği eğitimlere Gazeteci - Yazar Abdurrahman Dilipak ile devam etti.

Ümraniye Belediyesi, kültür ve eğitim faaliyetlerini, bünyesinde çalışan stajyer öğrencilere verilen eğitimlerle de destekliyor. Bu kapsamda Ümraniye Kültür ve Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen seminere Gazeteci - Yazar Abdurrahman Dilipak konuşmacı olarak katıldı. Programa Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir ve belediyede stajyer olarak görev yapan öğrenciler katıldı.

 Abdurrahman Dilipak, son dönemde Kudüs’te yaşanan olaylara değinerek, “Birlik ve beraberliğimizi korumak için, dikkatli olmalı elimizden geleni yapmalıyız” dedi. Tecrübe paylaşımında bulunan Dilipak, öğrencilere nasihatlerde bulunarak semineri sonlandırdı. 

Düzenli aralıklarla stajyerlerine çeşitli alanlarda seminerler veren Ümraniye Belediyesi, yıl boyunca bu kapsamdaki eğitim programlarına devam edecek.

Tarih : 13 Aralık 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari