ARAMA
ARA
Yaşlı Hizmet Birimi Bahara Merhaba Dedi Yaşlı Hizmet Birimi Bahara Merhaba Dedi
Ümraniye Belediyesi Yaşlı Hizmet Birimi misafirleri ve Engelliler Kültür ve Eğitim Merkezi kursiyerleri bahara merhaba etkinliği kapsamında Emirgan Korusu Lale Festivali’ne katıldı...

Ümraniye Belediyesi Yaşlı Hizmet Birimi misafirleri ve Engelliler Kültür ve Eğitim Merkezi kursiyerleri bahara merhaba etkinliği kapsamında Emirgan Korusu Lale Festivali’ne katıldı.

Ümraniye Belediyesi, yaşlılara yönelik gerçekleştirdiği hizmetlerle sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilemeye devam ediyor. Yaşlılara verilen hizmetlerin başında evde kişisel bakım ve temizlik hizmeti geliyor. Kimsesiz ve bakıma muhtaç yaşlılar için kurulan özel ekip, evleri ziyaret ederek temizlik ve gerektiğinde de hasta nakil hizmeti sunuyor. Bunun yanı sıra düzenlenen gezi ve çeşitli etkinliklerle de yaşlı misafirlerin sosyalleşerek, güzel vakit geçirmeleri sağlanıyor.  

Bu vesileyle, Ümraniye Belediyesi Yaşlı Hizmet Birimi misafirleri ve Engelliler Kültür ve Eğitim Merkezi kursiyerleri bu yıl 11.’si düzenlenen İstanbul Lale Festivali kapsamında Emirgan Korusu’nu ziyaret ettiler. Festival süresince çeşitli etkinliklere sahne olacak olan Emirgan Korusu’nda yaşlılar ve engelliler rengârenk lalerin arasında keyifli zaman geçirerek, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Tarih : 14 Nisan 2016
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari